STRONA GŁÓWNA arrow PARAFIA arrow Św. Jan Paweł II arrow Modlitwy Jana Pawła II arrow Składamy dzięki za to, kim jesteś i co czyniesz
Składamy dzięki za to, kim jesteś i co czyniesz PDF Drukuj E-mail

Panie Jezu Chryste, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, zwracamy się do Twojego Przenajświętszego Serca z pokorą i szczerością, z czcią i nadzieją, z głębokim pragnieniem oddana Ci należnej chwały i uznania.
     Panie Jezu Chryste, Zbawicielu świata, dziękujemy Ci za to, Kim jesteś, i za to wszystko co czynisz dla swojej małej trzody.
     Panie Jezu Chryste, Synu Boga żywego, wielbimy Cię za miłość, którą nam objawiłeś w swoim Najświętszym Sercu, przebitym za nas, które się stało źródłem naszej radości, źródłem życia wiecznego.
     Zgromadzeni w Imię Twoje, które jest ponad wszelkie imię, oddajemy się Twojemu Najświętszemu Sercu, w którym mieszka pełnia prawdy i miłości.
     W tym oddaniu się Tobie odnawiamy pragnienie odwzajemnienia się naszą miłością za wszelkie przejawy Twojej miłosiernej miłości.
     Panie Jezu Chryste, Królu Miłości i Książe Pokoju, władaj naszymi sercami i naszymi domami. Oddal wszystkie siły ciemności i dozwól nam współuczestniczyć w zwycięstwie Twego Przenajświętszego Serca. Wszyscy wyznajemy i oddajemy cześć i chwałę Tobie, Ojcu i Duchowi Świętemu, Jedynemu żywemu Bogu, panującemu na wieki. Amen.

2 lutego 1986
Jan Paweł II

pole.jpg 

< Poprzedni   Następny >
Dzisiaj jest:
16 Lipca 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Andrzej, Benedykt,
Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy,
Eustachiusz, Faust,
Maria Magdalena,
Marika, Ostap, Ruta,
Stefan
Do końca roku zostało 169 dni.
Siła różańca
croppednowennapompejanska.jpg
Rycerze Kolumba
level0_logo.gif


diecezja_m.gif

biblia.png

serwispapieski_2.png 

Gościmy
Aktualnie jest 37 gości online
Statystyka
Użytkownicy: 43
Newsy: 1425
Odnośniki: 18
odwiedzających: 4053178